top of page

ARTHILL ULUSLARARASI ANTİKA & SANAT ALIŞVERİŞİ ve LOJİSTİĞİ

INTERNATIONAL LOGISTIC Co-PARTNERS: OneWorldShop & MEX Logistic LTD | England

Yurtdışından online alışveriş yapmak, alışveriş sonrası ödeme yapmak ve aldığınız ürünü adresinize getirtmek büyük bir sorun ve çoğu zamanda imkansızdır.

Antika & Sanat Eseri ve ilgili ürünlerin alışverişi ise ödeme yöntemleri, nakliye bedelleri, riski, gümrük mevzuatı ve bireysel olarak yapılmasının zorlukları sebebi ile tercih edilmemektedir.

ARTHILL konusunda deneyimli, köklü ve güçlü uluslararası çözüm ortakları ile koleksiyoncular, sanatseverler, galericiler, antika ve sanat eseri ticareti yapanlar için uçsuz bucaksız bir kaynak ve büyük bir pazar yaratarak size güvenli, hızlı, pratik ve ekonomik şekilde tüm dünyadan alışveriş yapmanın keyfini yaşatıyor.

​Amerika, Avrupa ve Uzak Doğu'da antika ve sanat eseri satan web siteleri, online mağazalar, açık arttırma siteleri, antikacılar, galeriler vs... uluslararası nakliye hizmeti sunmaz, sundukları zaman da nakliye ücretleri çok yüksektir. Nakliye dışındaki en büyük sorun ise ödemedir. Genelde Paypal ile ödeme isterler fakat ülkemizde Paypal kullanılmamaktadır. Uluslararası kredi kartları da birçok Amerika, Avrupa ve Uzak Doğu satıcıda kabul edilmez.

ARTHILL SİZE NE SAĞLIYOR?

Amerika, Avrupa ve Uzak Doğu'da herhangi bir internet mağazasından online alışveriş yapma ayrıcalığı ve hem zamandan, hem paradan tasarruf.

Tüm Amerika, Avrupa ve Uzak Doğu alımlarınız için kullanabileceğiniz size tahsis edilen kendi kişisel Amerika, İngiltere ve Hong Kong adresleriniz.

OneWorldShop  paketinizi gümrükten çeker, "Güvenilir ve Hızlı Kapıya Teslim Güvencesi" ile  kapınıza garantili teslim eder ve size daha sonra fatura eder.

Kargolarınızın size teslim edildiği ana kadar takip edilebilmesi.​

Nereden alacağınıza, nasıl ödeyeceğinize ilişkin tavsiyeler ve alımlarınızla ilgili bilgiye dayalı kararlar vermenize yardımcı olacak başka birçok bilgi ve öneri.

Herhangi bir yurtdışı alışverişinizde satıcı uluslararası kredi kartınızı kabul etmediği takdirde "Özel Alıcı Hizmeti"nden yararlanarak alışverişinizi gerçekleştirme imkanı.​

OneWorldShop.net üzerinden kayıtlarda "ÖNEREN" bölümünü "ARTHILL GROUP" olarak seçerek kaydolmadığınız takdirde "Antika & Sanat Eseri" ve ilgili ürünlerin alışverişi için hizmet sağlanmamaktadır.

bottom of page